Naše kompletní služby

Gynekologická ambulance Letohrad s.r.o.

Kompletní služby, které svým pacientkám poskytujeme, začínají u důsledné pravidelné prevence, praktikované především pomocí každoročních preventivních prohlídek. S těmi by každá z pacientek měla začít v patnácti letech a důsledně je navštěvovat v doporučených intervalech – to je koneckonců jeden z nejlepších receptů, jak se vyhnout některým často podceňovaným, ale o to závažnějším chorobám. V ordinaci také každodenně poskytujeme svým pacientkám poradenství na téma nejvhodnějších antikoncepčních prostředků, včetně těch, které jsou méně populární, ačkoli mají v některých aspektech mnoho co nabídnout. Těhotným pacientkám nabízíme komplexní vedení celým obdobím před porodem. V těchto zásadních měsících se staráme především o podchycení možných rizikových faktorů těhotenství, provádíme podrobná vyšetření a spolupracujeme se specialisty z jiných lékařských oborů, abychom zajistili co nejhladší průběh těhotenství. V ordinaci se ale staráme i o páry, kterým se otěhotnění nedaří, diagnostikujeme případnou neplodnost a využíváme všechny prostředky moderní gynekologie, abychom našli řešení.

Naším cílem je provozovat ordinaci, která dokáže pomoci se všemi běžnými i neobvyklými gynekologickými potížemi, ale zároveň tak činí diskrétně, šetrně a vstřícně. Ctíme individuální potřeby i přání každé z našich pacientek a dáváme si záležet na tom, aby mohly s naší péčí být absolutně spokojené, ať už do ordinace docházejí jen na prevenci, potřebují pomoci s potížemi spojenými s obdobím menopauzy, nebo od nás vyžadují bezpečné provedení dobou těhotenství. Doufáme, že se náš přístup bude zamlouvat i Vám. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakty

Přijďte do naší ordinace. vytočte naše telefonní číslo nebo vužijte náš online objednávkový systém a objednejte se na preventivní prohlídku nebo se jen zeptejte na detailní informace – těšíme se na Vás!

MUDr. Jiřina Slezáková

Gynekologická ambulance Letohrad s.r.o.

Telefon/Mobil

+420 465 620 353
+420 778 444 327

Adresa

Družstevní 815, 561 51 Letohrad